| Andreishmek a întrebat:

mi s-a cam bulit compu la instalare la mess eroare la avira eroare la metin eroare la cs eroare etc... si scrie cam ceva de genu titlu"nsis error" si mesajul "error launching instaler" asta la mess la restul nu da nici eroare dau dublu click si pur si simplu apare direct ca se incarca si ast si ast si nimic danu fund ( sau gasiti pe cineva care sami repare comp cam 20-30 lei )scuze categoria

1 răspuns:
| evolutION83 a răspuns:

Vezi ce patesti daca downloadezi filme porno!laughinginstaleaza un windows curat, pune si un antivirus, si nu mai sta pe site.uri pentru adulti!happy