| FauK3 a întrebat:

DC nu merge sa instalez samp?
Altadata mi-a mers straight face
chiar de multe ori...
Imi apare NSIS error(titlul este asa)
si in eroare scrie error launching instaler
help, fundita +vot

8 răspunsuri:
| andreisandu28 a răspuns:

Am si eu samp happy pai cred ca nu ai memorie sau nu ai ram...ai pc vechi? nu stiu dc nu iti merge ar trebui l-ai instalat cum trebuie?

| IonutBaws a răspuns:

Eu stiu mult mai bine.Nu ii ascutla pe astia.
De ce iti arata NSIS Error?
Am dat peste aceasta itnrebare acuma ca si eu am aceasta problema si m-am interesat.Este din WINDOWS.
Daca ai reformatat Windows inseaman ca ceva nu s-a instalat bine.
Incearca sa reinstalezi Windows.

| AlexX_4421 a răspuns:

Downloadeaza SA-MP de aici LiNk": http://www.sa-mp.com/download.php si daca nu mrg poate e de la san andreas e unul descarcat cu modificari de ex old school? daca da nu o sa mrg daca vrei skin-uri la iei de pe GTA iNside sau reinstaleaza san andreas-ul bft :D

| Ionescu_Alexandru_1997 a răspuns:

Ai descarcat mai intai GTA san andreas?
Daca da nu mai stiu!

| Benzin a răspuns:

Presupun ca ti-ai reformatat pc-ul, oricum e de vina folderul in care este bagata instalarea, trebuie sa creezi un nou folder in My Documents si sa pui acolo instalarea, sper ca ti-am fost de folos.

| Robert235 a răspuns:

Stiu eu metoda.:unde ai fiesierul cu descarcari e cu diactrice redenumestel ..Si o sa iti meraga bafta

| Armando2145353465 a răspuns (pentru Robert235):

Frate esti tare merge laughing) LIKE LIKE

| RobizZ a răspuns (pentru Armando2145353465):

Si ce nume ii pun?