| vladboy98 a întrebat:

Nu imi merge minecraft, dc? Am procesor Intel(R) Celeron(R), placa video la fel. Versiunea de DirectX o am DirectX 11...

8 răspunsuri:
| WyndFTW a răspuns:

Ai Java? rolling on the floor Minecraftu nu-s daca chiar tine cont atat de mult de ce PC ai...mie imi mergea si pe vechiul meu PC care era don 2000 straight face si nu fusese desfacut vreodata..Vezi daca ai ultimu Java...si incearca sa stai departe de 1.5.1.

| vladboy98 explică (pentru WyndFTW):

Pai si imi poti da un site de unde iau un java bun?

| WyndFTW a răspuns (pentru vladboy98):

Http://www.java.com/en/download/index.jsp
Ultima versiune Version 7 Update 17 :) dar mai dar first dezinstaleaza javaul vechi... apoi il instalezi pasta astetep raspuns daca merge sau nu :D

| vladboy98 explică (pentru WyndFTW):

Ok...daca merge iti dau funda tongue

| vladboy98 explică (pentru WyndFTW):

Nu merge bos... tot asa imi arata crying
Dar era un program cu care intrai in pc meu... cum se numea? si daca vrei poti intra in pc meu sa mi`l faci tu?

| WyndFTW a răspuns (pentru vladboy98):

Nu prea am cei face e Minecraft... hm chiar nu stiu iti da vreo eroare cand intri? Blackscreen, crash?

| Nolifenodeath a răspuns:

laughing Placa video la fel explicate sa te pot ajuta.

| vladboy98 explică (pentru Nolifenodeath):

Ma refeream la placa video ca e tot Intel(R)