| Nicu32 a întrebat:

Nu imi merge nfs world. imi apare eroarea asta "nfsw.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience." si apare Send error report si don't send...ma poate ajuta cineva? am Intel celeron 2.80, 2 gb ram, geforce fx 5500 128...

Răspuns Câştigător
| HεεЌεЯε a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri aici poti vedea ce joc iti poate merge..si uitete si da-mi rezultatu dupa aia.

4 răspunsuri:
| Zuke a răspuns:

Salut! Ai tu calculatorul prea slab mi s-a intamplat si mie.ia-ti o alta unitate.

| Zuke a răspuns:

Salut! Ia-ti o alta unitate. nu merge deoarece nu ai unitatea atat de "puternica" si nu este necesara la acest joc.Mergi in constanta, cauta un magazin de calculatoare si ia-ti o unitate mult mai buna.

Ser ca t-eam fost de AJUTOR! BAFTA

| Melinte_Marius_1910 a răspuns:

Nu sunt de ajuns componetele pentru al juca

| goodameempire a răspuns:

Sau ai incercat aia cauti crack in cd virtual?
Inserezi cdvirtual si dai click dreapta si explore acolo cauti cracku si day copy iar acum il inlocuiesticu cel din fisierul jocului din programe files