| catalin542000 a întrebat:

Salut tpu.Nu inteleg ceva.M-am uitat la un tutorial despre cum poti face bani din youtube cu ajutorul contului AdSense.
Ce nu am inteles este cum vine chestia asta adica spunea in tutorial ca bani vin lunar la tine doar daca ai 70euro si daca nu ai 70euro atunci acei bani vin luna urmatoare.
Si asta nu inteleg cum adica sa am 70euro, de ce?, si de la cine sau de la ce si cum vine chestia asta cu 70euro ca eu chiar nu inteleg.
Va rog daca stiti atunci luminati-mi si mie mintea.
Funda

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

70 pe naiba... e vorba de 100 de dolari care acuma sint vreo 86 EUR. Stai calm, nu te uita la tutoriale de doi lei ca nu faci nimic cu ele. happy

| questsoul a răspuns:

Cand reusesti sa strangi 70 de euro, ei iti vor trimite banii, daca nu ai 70 de euro ci ai doar 2 euro, ei nu iti vor trimite banii pentru ca virgula comisionul e mare si nu are rost sa piarda bani pe comision pentru 2 euro. Asa ca vei mai astepta o luna si inca una pana se aduna suma de 70 de euro apoi poti primi banii. Respectivul nu a precizat ca pentru a putea primii banii trebuie sa ai minim 70 de euro, daca nu, astepti pana faci 70 de euro. Asta e tot ce trebuie sa stii.

| geoboss456 a răspuns:

I nevoie de card de credit