| Silviu_Respect_1991 a întrebat:

Salut.am un cont pe youtube.{sper ca nu iau ban}si nu stiu daca stiti chestia cu GENERARE BANI..cu contul ADSENSE...eu cred ca am facut totul bine dar nu imi baga nimik...si am vizualizari.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| qwerty7 a răspuns:

Depinde cate vizualizari ai pentru 1000 de vizualizari acumulate la un video primesti 0... ceva, si ti-ai activat contul pentru generare de bani?

| Silviu_Respect_1991 explică (pentru qwerty7):

Dap..acum vad ca incepu sa imi bage ceva bani...am 0.90..multumesc pentru raspuns

1 răspuns: