| andreiadn a întrebat:

nu mai imi merge facebook-ul imi apare totul in scris si as ma loghez tot in scris imi apare si dupai dau sa ma lochez ma loghez si imi apare totul in scris nu imi apare nici poze nici nimica im apare acasa facebook dar una sub alta si nu8ma in scris care ma ajuta le dau funda

Răspuns Câştigător
| nichita1980 a răspuns:

Daca esti pe mozilla atunci ia-ti crome pentru ca asa am patit si eu la mozila

| andreiadn explică (pentru nichita1980):

Dar nu merge nici sa imi descar crome nu stiu dc ma poti ajuta sa pot sa fac faceboo-cul iti dau funda

| nichita1980 a răspuns (pentru andreiadn):

Daca il lasi un timp s-ar putea sa treaca daca nu a trecut instaleaza ori ce alt browser cu ajutorul lui internet explorer

| andreiadn explică (pentru nichita1980):

Tu esti nichita Andrei?