| anonim_4396 a întrebat:

Am probleme cu messenger-ul. Adica ma loghez si merge totul normal aproximativ 1 minut. Dupa care imi scrie lumea si mie nu imi apare nimica. La un interval de timp, imi apare cine mi-a scris si toti cei care au intrat/iesit de pe mess. O lista mare cu tot ce s-a intamplat. Ca si cum ar fi inghetat pentru ceva timp. Va multumesc!

11 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Se poate sa ai probleme cu internetul, dar e bine sa si sa reinstalezi messul.

| Ðean a răspuns:

Hmm... încearcă să reinstalezi Messenger-ul, posibil să fie o eroare...

| Bimmer a răspuns (pentru Ðean):

L-am reinstalatsad am instalat si windows nou si tot degeaba. Si cand eram pe UPC tot asa facea. Deci nu este de la netsad

| Ðean a răspuns:

Încearcă altă variantă de Messenger, versiunea 11 o poţi descărca de aici; http://messenger.yahoo.com/win/ ( pentru. windows )

| Bimmer a răspuns:

Nu am probleme cu internetul. am RDS cu 100 MBPS. download de 10-11 mega pe secunda. Am reinstalat si Messenger si Windows-ul si tot nimicsad

| Anonymus314 a răspuns (pentru Bimmer):

Si numai la mess face asa? la skype si altele face la fel? daca da,se poate sa ai,desi nu cred, niste probleme cu placa video sau hard diskul
btw:cand iti dispare ce scrie, se aude un fel de zgomot ca un click?

| Bimmer a răspuns:

Nu...nu se aude nimica. doar k apare lista aia cu cei care au intrat si au iesit si sunetul specific. nici cu hdd-ul nu am probleme si nici cu placa videohappy si pe laptop imi facea la felsad

| Anonymus314 a răspuns (pentru Bimmer):

Si numai la mess face asa? in rest nu ai deloc probleme?

| Bimmer a răspuns:

Am messenger 11. skype nu am deci nu stiu daca face la fel. Poate sa fie ceva de la protocol? Multumesc

| reflection13 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Messengerul. happy

| SebyM a răspuns:

Probabil ai probleme cu conexiunea de internet. Daca esti conectat(a) pe wireless cauta sa te conectezi pe fir, daca ai net slab cauta un provider cu net mai bun.