| VasileIon32 a întrebat:

nu mi se mai deschide monitorul la pc. Unitatea merge, dar monitorul e negru. ma puteti ajuta cu un sfat va rog? dau funda.p

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Fie monitorul, fie placa video. Asta presupunind ca nu ai vreo problema cu cablul... happy

| TheWhiteRipper a răspuns:

De cand ai problema asta? Ai placa video dedicata? Daca ai vreun beculet la monitor, ala se aprinde?

| VasileIon32 explică (pentru TheWhiteRipper):

Beculetu se inchide si se deschide in continu.

| RyDerxD a răspuns:

Ai facut proba cu un alt monitor? Daca da si nu ai placa video dedicata ai cam ars placawinking