| kan3 a întrebat:

Salutare.am si eu o problema cu pc meu. i dau shut down si cateodata se opreste monitorul iar unitatea merge in continuare.nu stiu de la ce este ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| sigmanet a răspuns:

"Unitatea" ramane agatata. De obicei treaba asta se intampla ori datorita sursei, ori datorita placii de baza. Cel mai bine este sa consulti un specialist. Poti veni si la noi daca vrei, pentru diagnosticare.

3 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Trebuie sa-i dai sut si sa-ti cumperi altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o problema cu pc me sa blocheaza mereu nu merege bine as vrea sami schimbati windowsul se poate? va rog id meu violeta_mihaela2000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut update la bios. si na mai facut asa