| CrinelRosu a întrebat:

Nu se mai aude absolut nimic la calculator si am verificat placa video nu este arsa.in intru in "services.msc" Windows Audio dau start si imi scrie Could not Start the Windows Audio service local Computer
Error:1058 The service cannot be started either because it is disabled or because it has not enabled devices association with it Va rog frumos ajutati-ma.Cel mai bun raspuns FUNDA!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici in functie de sistemul de operare http://support.microsoft.com/kb/241584

| CrinelRosu explică (pentru neluL):

Degeaba tot nu merge crying

| neluL a răspuns (pentru CrinelRosu):

Intra in DEVICE MANAGER -> Start -> in Run scrie -> devmgmt.msc -> OK. Fa un print screen si posteaza aici.