| CrinelRosu a întrebat:

Nu se mai aude sonorul la youtube si e setat la maxim multi spun ca imi trebuie Adobe flash player dar nu imi arata nimic videoclipurile merg dar nu se aud. Jocurile se aud! Va multumesc
FUNDA la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| KLiNK a răspuns:

Incearca sa iti instalezi browserul google chrome. Asta activeaza toate pluginurile pe care le vrea pentru o experienta buna pe net.

| CrinelRosu explică (pentru KLiNK):

Am Google Chrome dar tot nu se aude nimic crying

| KLiNK a răspuns (pentru CrinelRosu):

Pai asa se cam impute treaba. Incearca o reinstalare de windows. Am avut un prieten care nu il lasa windowsul sa instaleze yahoo messenger laughing. Dupa o reinstalare s-a rezolvat. Si ca windows poti sa iti iei xp sau 7.