| TeRogLasama a întrebat:

nu stiu ce are Gta san andreas mai mult SAMP-ul ca mereu tot iau crash din nimic.Am win7 64bit Profesional 4 gb ram gt 730 i3 6098p 3. 60ghz
1T HDD inainte mergea si am incercat faza cu dezinstaleazal si instaleazal.Am incercat merge dar ca dupa ce sting pc-ul si ma joc a doua zi iar iau crash.Ma dispera jocul asta si am versiunea de samp 0.3.7 FUNDA celui care ma rezolva xD

Răspuns Câştigător
| KirinGeo a răspuns:

Click dreapta pe iconita cu samp, compatibility, la compatibility mode bifezi casuta si alegi windows 98/windows me. Dupa care Apply si cam atat. Asa am scapat eu de crash.

| TeRogLasama explică (pentru KirinGeo):

Am facut-o si la fel dar.Acum l-am reinstalat si nu mai da crash.Ciudat jocul.Ms de raspuns

| KirinGeo a răspuns (pentru TeRogLasama):

Cu placere