| hris12 a întrebat:

nu stiu ce caracter e misto pe un metin2privat( Metin2United) dar nu imi mai ziceti sura magie si chestii din astea am avut ninja lame ii rupeam dar m-am plictisit acum am arc si tot asa ii fac praf dar nu pe toti nu stiu ce caracter sa-mi fac sa-mi placa si sa ma distrez? Ajutor va rog dau funta mare...

2 răspunsuri:
| AaN56 a răspuns:

Fate war sau saman (war pe mental si saman pe leac dar sa ai mult int). Dar lasate de metin2 united ca tot se inchide si primeste flooduri apucate de ro chiar daca cresti greu nu se inchide asa de repede si nu primeste flooduri sau ceva de genu. Daca vrei privat apucate de metin2mage, mondial, guabina, metin2gth, metin2tdl. Funda?

| DuTzY007 a răspuns:

Cel mai bun este Warul...De crescut este mental si de dueluri este corp...Dar mental il fol eu si la dueluri si la crescut fff bunwinking
FUNDA?
big grin