| mastermage1 a întrebat:

nu stiu daca ati observat dar atunci cand vreti sa downloadati un hack pentru jocul pockie ninja va apar asa numitele "surveys". Daca imi puteti da un hack pentru pockie ninja care sa nu includa aceste "surveys" si pe care sa il pot deschide fara probleme(mai sunt unele cazuri in care apar parole pe care le poti primi daca intri pe un site si daca rezolvi...ai ghicit ce)de la mine aveti funda

6 răspunsuri:
| BlackNinja a răspuns:

Mai bine joci Pockie ninja fara hack.Eu fara hack am facut 82 costum +21(Konan) si Demon Fox +21(f. buna).In plus cred ca nu ar merge hack-ul nici daca l-ai lua pe ala de la surveys.

| mastermage1 explică (pentru BlackNinja):

Cum ti l-ai facut fara sa iti esueze? Am mare nevoie de ajutor sunt slab la jocul asta

| BlackNinja a răspuns (pentru mastermage1):

A fost candva un event dar si acum mai poti sa-ti faci doar MULT mai greu(cu purify stones).

| mastermage1 explică (pentru BlackNinja):

Cum te numesti in joc poate ne intalnim acolo

| BlackNinja a răspuns (pentru mastermage1):

Joc pe sv. 32(de fapt nu stiu sigur ce nr e serveru dar se cheama Dangai).Ma cheama DarkRenji99 dar nu intru prea des deoarece am foarte multa treaba.

| mastermage1 explică (pentru BlackNinja):

Ok eu am cont pe glowing forests dar imi fac un caracter si acolo