| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de G2A. Vreau sa iau un joc pentru un prieten si e tip gift nu code key, daca ar fi fost code key, i-as fi trimis pur si simplu codul, asa ca daca iau un steam gift imi da ecl seller un link prin care il adaug la prieteni si ii trimit lui acel link, sau cum e?
Mersi =]

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Seller-ul ii trimite gift pe cont. Cauta pe instant-gaming acelasi joc si probabil gasesti key direct, chiar daca o fi un pic mai scump.

| Samy2486 a răspuns (pentru Wr3nch):

E mai scump ca pe steam acolo