| gabrielosss98 a întrebat:

o sa vina un prieten un prieten pe la mine weekendul asta.Ce joc pentru pc ma sfatuiti sa imi cumpar?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Un dirt 3 multimplayer ar fi excepţional să joci cu un prieten dacă nu un pes 2013 pe consolă în doi tu şi prietenul tău.
O seară bună!

| gabrielosss98 explică (pentru Brâncuşi):

Eu nu am consola.Am specifica mai sus ca vreau jocuri pentru consola.

| execution05 a răspuns (pentru gabrielosss98):

Tu nu ai consola dar vrei jocuri pentru consola? straight face ia-ti pe consola fifa 2013, mortal kombat 9, blur, gta 4, UFC... iar pentru PC alea care ti le-am dat mai sus

| gabrielosss98 explică (pentru execution05):

Scuze,m-am incurcat am vrut sa zic ca nu vreau jocuri pentru consola ca eu am pc.

| execution05 a răspuns (pentru gabrielosss98):

Pai alea care ti le-am dat sunt pentru pc straight face

9 răspunsuri:
| gabrielosss98 explică:

Mai astept raspunsuri.

| iMwrr a răspuns:

Halo 4 daca il gasesti! Sau Need For Speed Most Wanted 2! Bafta!

| execution05 a răspuns:

Dirt3 multiplayer, blur, mortal kombat 9, gta 4, pes 2012, fair cry [ una dintre parti tongue ]

| gabrielosss98 explică (pentru execution05):

Eu ma gandeam sa imi cumpar fifa 2012 dar astept mai multe raspunsuri apoi il aleg pe cel mai bun.

| execution05 a răspuns (pentru gabrielosss98):

Poti lua si un battle fild 3, assasin creed 3, medal of honner, hitman absolution, call of duty 3, etc.