| atriation a întrebat:

Buna TPU.Peste doua zile am ocazia sa fac sex cu iubita celui mai bun prieten al meu, insa nu stiu daca sa accept sau nu.Intr-un fel ma gandesc ca daca as accepta sa o fac, imi voi pierde cel mai bun prieten.chiar nu stiu ce sa fac,o plac foarte mult si de mult timp imi doresc asta.Ce ma sfatuiti sa fac? Va multumesc mult, funda!

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai peste 18 ani mai bine mergi la una platesti si faci sex, cu asta poti sa inregistrezi conversatia cu ea in care zice ca vrea sa se culce cu tine si sa-i arati la prietenul tau sau poti sa te culci cu ea in caz ca prietenul tau nu a fost alaturi de tine si crezi ca merita tradat

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru mgtow):

De ce sa mergi sa platesti pentru sex daca ti se ofera gratis?

| mgtow a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

De unde gratis? cand se imbata si nu stie unde se culca atunci e dar se considera viol, de multe ori platitul e mai ieftin decat sa pierzi bani sa o tot scoti in oras pana la sex

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru mgtow):

La partea cu a da groaza de bani sa o scoti in orase pana cade in pat iti dau dreptate

| mgtow a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Vezi, asa cu 150 - 200 lei o fu.ti o ora intreaga + ca arata bine laughing

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru mgtow):

Bine zis si nu e nici incordata si incuiata la mine privind pozitiile si perversiunile noastre

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Asta spune multe despre tine ca persoana, ca sa nu mai zic de domnisoara pentru ca din intrebare reiese ca ea ti-a propus, dar eu nu am sa va judec, e normal sa ravnim la ce nu avem iar OMUL NU ESTE PROIECTAT SA FIE MONOGAM. bun, ai in fata o oportunitate cu care posibil sa nu te mai intalnesti, daca iti doresti foarte mult acest lucru te sfatuiesc sa o faci, altfel vei avea remuscari si regrete. daca tot sunteti hotarati sa o faceti fiti isteti si incercati sa nu se prinda prietenul tau. succes

| AnnnaMarrria a răspuns:

Nu se merita deloc pentru ca stii...acum nu ti se pare greu sa pierzi un prieten insa atunci cand vei da de o problema...ii vei simti cu adevarat lipsa si chiar nu se merita! Doar pentru o noapte. pune-te in locul lui, nu ti-ar placea.Asa ca refuza si spune-i ce ti-a propus tipa ca sa nu aiba vreo surpriza mai tarziu si sa sufere pentru ea

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te gandesti bine, eu ti-as bate doar obrazul. Sper ca am fost politicos.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul 2. Daca ea accepta este o curva iar tu un nemernic.

| Emilian65 a răspuns:

Daca tii cu adevarat la prietenul tau, atunci refuza sa faci sex cu prietena lui si recomanda-i sa faca sex cu prietenul tau.

| frostxtq a răspuns:

Sfatul meu este sa nu cedezi tentatiei. Gandeste-te cum ar fi daca ti-ar face cel mai bun prieten al tau asta, cum te-ai simtii? Fete sunt mult, insa prietenii nu ii obtii peste noapte.

| TPUuser199 a răspuns:

Curve din astea gasesti pe toate strazile. Insa un prieten mai greu! Cum adica ai ''ocazia''? ti-a propus ea asta? Daca da, spune`i si prietenului tau ce face ea sa vada si el ce are la usa. Totusi, pune`te si tu in situatia lui. Daca el ti-ar face asta tie? ti-ar convenii? Nu prea cred.winking + ca este cel mai BUN prieten!

| Moryami a răspuns:

Este mai dureros să pierzi un prieten decât să-ţi satisfaci plăcerile.

| trixiiie a răspuns:

Mă, fii atent. Fă o listă -- să mă culc sau nu cu ea? cu avantaje și dezavanje. Dacă prietenul e cu adevărat prieten și nu merită, n-o face. Dacă e doar un amic, go ahead.
Dacă fata e serioasă, fă-o. Mai ales dacă legi o relație cu ea după.
Dar eu mi-aș păstra prietenul, dacă aș fi în locul tău.

| slm93 a răspuns:

Pana la urma sti daca cateaua nu ridica coada..in fine gandeste-te bine si la repercursiunile care vor veni daca o faci cu ea sau la binele care il poti face prietenului tau aratand-i ce trompetista are langa el...ca sti vorba aia daca nu esti tu e altuwinking

| anonimaanonima98 a răspuns:

Eu iti zic sa nu o faci din cauza ca o sa iti pierzi prietenul plus ca o fata care il inseala pe unul poate sa te insele si pe tine la fel de frumos. Deci eu nu zic ca merita.