| TheiaMax a întrebat:

Paste fericit tuturor! Puteti va rog sa imi spuneti care sunt jocurile pe care le-ati jucat si v-au lasat o impresie buna? Nu conteaza daca sunt noi sau vechi. Daca se poate fara jocuri cu inpuscaturi sau curse, as prefera ceva cu un erou principal gen Spiderman, Batman, Pringe of Persia, etc.)Multumesc

Răspuns Câştigător
| DownAnima a răspuns:

Pai Rusty Hearts, Lucent Heart, Ether Saga, Perfect World, Metin2(fie ca gurile rele spun ca este un joc urat pe mine m-a impresionat +ca a fost si primul joc jucat de mine ) etc.

4 răspunsuri:
| vladf58 a răspuns:

Seria Assasin Creed si Minecraft..Merita incercate

| mariusQ a răspuns (pentru vladf58):

Imi dai si mie minecraft te rog.Sau id de mess si mil dai pe mess.

| vladf58 a răspuns (pentru mariusQ):

Cauta MinecraftSp pe net download..il downloadezi(trebuie sa ai java), il pornesti, iti scrii numele si bifezi autoupdate(asta doar prima oara). Funda big grin?

| TheiaMax explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar alte jocuri mai stiti? De preferat sa nu fie online, m-am jucat multe jocuri online si m-am saturat de ele.