| AlexandruYonutz1998FanMetin2 a întrebat:

PC-ul meu:

Procesor [ Intel(R) Pentium (R) Dual CPU2160 @1. 80GHz 1.80GHz ],
RAM [ 1GB ],
Placa video [ Intel (R) G45/43 Express Chipset - Total avaible graphics memory 253mb, Dedicated video memory 32mb, System video memory 32mb, Shared system memory 189mb ].

As vrea sa stiu ce modificari ar trebui sa fac, pentru un frame mai bun pe jocurile 3D (No-lag). Fara achizitionare de componente noi.

Funda! La cel mai bun raspuns.
P.S. Stiu ca este slab.

Răspuns Câştigător
| CiprianTunaru a răspuns:

Am o tabletă mai bună decât PC-ul tău.Îmi pare rău, dar nu poţi face nimic la acel PC, trebuie neapărat un PC nou.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu poti face nici o modificare! Ma intreb cum de iti merge vreun joc pe un asemenea pc...