| GeoOk a întrebat:

Pe Facebook dadese-m prea multe cereri de prietenie la fete necunoscute si de atunci mi s-a blocat facebook cred ca pe 30 de zile si nu mai merge sa intru de loc pe facebook, cand dau sa ma conectez bag id si pass iar apoi imi da ceva cu o cerere si atat nu-mi merge sa intru.Plzz ajutati-ma

Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Breack a răspuns:

Cand intri pe Facebook, iti explica ca esti blocat cu cererile de prietenie si iti apar niste indicatii etc. Trebuie sa-ti apara si niste buline pe care le bifezi si retragi cererile de prietenie trimise. Apoi vei putea intra pe FB.