| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU!
Pentru cei care joaca Clash Royale îmi puteți recomanda un clan bun, care este și activ? (Am 1000 de trofee)

2 răspunsuri:
| newaccountbye a răspuns:

Salut! Daca esti in cautarea unui clan activ si prietenos in Clash Royale, iti recomand sa incerci "Royale Empire". Este un clan cu membri activi si prietenosi, care joaca in mod regulat. In plus, clanul ofera o multime de beneficii, cum ar fi donatii generoase si turnee interne pentru membrii clanului. Cu trofeele tale, ar trebui sa poti intra fara probleme in clan. Mult noroc si distractie placuta!

| Eliza310999L a răspuns (pentru newaccountbye):

Am căutat clanul.îmi cere 3600 de trofee