| Moon1997 a întrebat:

pentru nsf most wanted care e cea mai buna masina tunata la maxim? Multumesc

7 răspunsuri:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

La maxim nu poti face asta pana nu ajungi pe locul 1, dar daca ai un hack poti face asta si sa ai bani 999999999 si nu poti debloca orice masina, nu te lasa jocul si sa o tunezi poti face la maxim atunci cand te va lasa jocul

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru georgeenglezu2016):

Nu o poti face la maxim pana nu ajungi la numarul 3

| georgeenglezu2016 a răspuns (pentru Stefancalin1997):

Dar nici acolo nu poate

| Moon1997 explică (pentru Stefancalin1997):

Frate ma refer care e cea mai tare masina laughing)

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru georgeenglezu2016):

Lasa-te

| georgeenglezu2016 a răspuns (pentru Stefancalin1997):

De ce sa ma l-as smechere, ia mai citeste odata intrebarea,, tunata la maxim '' ce inseamna pentru tine?
Si cea mai buna masina tunata la maxim este carrera gt

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru georgeenglezu2016):

Frate m-am referit la ce ai scris tu ca nu o poti tuna la maxim pana nu il bati pe razor, e gresit, trebuie sa il bati pe nr 3.