| XxVladyxX a întrebat:

Ajutor! Tata vrea sa mananc tot din farfurie! Ce pot sa fac? Cand n-am mancat tot spun ca nu stiu ce n-am mancat! Si daca am gresit categoria ma scuzati! Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Amiiii69 a răspuns:

Paii spune-i ca numai poti si ca o sa vomiti daca mai mananci.happy

5 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Daca nu iti mai trebuie nu esti vinovat/a.

| adytzoi a răspuns:

WTF did I just read?
E gluma, nu?
Spune-mi ca-i gluma...

| MaddSkillz a răspuns (pentru adytzoi):

E glumalaughing
cum spanac sa spui asa ceva pe net laughing

| XxVladyxX explică (pentru adytzoi):

Nu este gluma

| Madalina84 a răspuns:

Am inceput sa rad, credeam ca sunt singura in acesta problema eu is zic tatei ca ma doare burta sau ca imi e rau sau nu stiu. ascund mancarea pe la masa in gunoi etc.

Succes!laughing laughing laughing