| ShepzevConspiracy a întrebat:

Presupun ca multi ati jucat CS 1.6 si cei care stiu am nevoie de un raspuns de la ei!

Sunt stangaci si vreau sa imi misc caracterul adica sa ma misc pe sageti nu pe W A S D si am incercat in setari dar se tot reseteaza la W A S D nu stiu cum sa fac.Multumesc! Funda cine imi spune cum sa fac!

Răspuns Câştigător
| InvincibleKillZ a răspuns:

Mergi in folderul unde ai instalat Counter-Strike, dai pe cstrike, click dreapta pe"config.cfg" si debifezi read only. Apoi intri in CS 1.6 si faci toate setarile dorite. Cand ai terminat, iesi si te duci iar in csstrike, click dreapta pe "config.cfg" si bifezi read only. Scuza-ma daca m-am repetat de multe ori. Bafta! big grin

| ShepzevConspiracy explică (pentru InvincibleKillZ):

Faza e ca imi era dinainte debifat read only.

| ShepzevConspiracy explică (pentru InvincibleKillZ):

Salut, am facut tot ce au spus dar cand am dat click dreapta si proprieties era debifat read only.