| Dldmda a întrebat:

Help! Mi-am facut contul de fb prin numărul de telefon, mi-am uitat parola, iar acum nu pot sa o aflu pentru ca zice sa bag mailul sau ceva de genul, dar eu nu am niciun mail pe cont, help!

1 răspuns:
| Iwannabesmart a răspuns:

Dai la "am uitat parola", acolo unde zice link, numar de telefon, bagi numarul asta cu care ai facut contul, si iti va aparea contul tau. Dupa, dai acolo unde zice "Trimite-mi un cod pentru resetarea parolei", dai la continua, primesti codul si bagi parola noua.