| Aemsi a întrebat:

problema mea este urmatoarea
Am un PC foarte bun
Placa video AMD de 4 GB
Procesor AMD FX X8 9370 8 core
8GB Ram
Windows 7 Ultimate 64 biti
pe acest pc joc GTA 5 pe ultra la 4k la 123 FPS dar GTA San Andreas merge pe lov foarte greu nu stiu ce sa fac de ce si sunt originale jocurile si gta sa e original fara moduri va rog ajutati-ma si spuneti-mi i ce pot faze sa rezolv problema

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Troll detected! Troll detected! Troll detected! Troll detected! Troll detected! Troll detected! Troll detected! Troll detected! Troll detected! Troll detected! Troll detected! Troll detected! Troll detected! Troll detected!

| Alfred0703 a răspuns:

Hmm, "foarte bun"? Nu prea, daca ai un FX X8 nu inseamna ca e foarte bun. Atunci ce sa zic de al meu... Si sa nu uit, la 4k nu merge mai mult de 59.98 de fps, deci nu mai minti si invata sa treci clasa.

| vidii a răspuns:

1. Invata te rog frumos sa scrii, ca m-am obosit... fara virgulite, puncte.oh.
2. GTA 5 la ultra pe 4k nu ruleaza cu peste 60fps nici cu SLI de 980ti
Abureli deoparte, banii de alta > pc nou.

| liviu890 a răspuns:

Gta SA e un joc vechi. Nu stiu ce ai putea sa ii faci. Incearca sa il rulezi in "compatibility mode for windows xp", sau sa ii faci update la joc.