| SUICIDE21 a întrebat:

AS vrea sa joc call of duty black ops dar cand incerc nu merge sa joc. pe calculator merge bine dar se blocheaza cand zice sa apas o tasta spunand ca se incarca iar pe laptop merge dar merge greu. laptopul are intel core 2 duo. Imi puteti spune ce trebuie sa schimb sau sa fac sau daca trebuie sa schimb placa video si imi puteti una si sper sa coste sub 200 de lei daca nu spuneti-mi una ieftina. please!

2 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

La pc daca zici ca merge, rezolva eroarea aia.
La laptop, nu gasesti placi video performante sub 200 lei.

Sfatul meu e sa rezolvi eroarea care iti da cand zice sa apesi o tasta. Laptopurile nu prea sunt de gaming...
Uite cerintele MINIME
• OS: Windows XP, Vista, 7
• CPU: Core 2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 or better
• RAM: 2GB
• HDD: 12GB of free space
• VIDEO: Shader 3. 0 or better; 256MB NVIDIA GeForce 8600GT DirectX 9. 0c or better
• SOUND: DirectX 9. 0c-compatible
• DirectX: 9. 0c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti gay