| LyR a întrebat:

recent am descarcat wow.freakz 4.0.6a...La instalare totul a fost bine, i-am bagat si launcher-ul si am bagat si realmlistul.Cand intru in joc imi bag mailul si parola apoi scrie ca trebuie sa dau restart si sa bag patch.Scot jocul bag patch-ul din folderul cu jocu, se incarca ceva pe acolo apoi scrie asta:The installer does not need to be applied. It requires a version of WoW.exe older than 4.0.0.12911, but you already have version 4.0.6.13623.cine ma poate ajuta va rog nu ma pot juca! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| AlexxAndruT a răspuns:

Pai ai bagat serverul pe care vrei sa joci? big grin sau doar ai facut jocul si ai dat play. ai dat aoclo register si ai facut cont crezand ca gata merge, nu e asa trebuie sa bagi un Server undeva in fisierul jocului ca sa poti juca big grin(merge si mai multe) astfel acolo iti faci cont si joci nu la register.