| Cannabian a întrebat:

Sunt disperatcrying nu mai pot.De 4 zile incerc continuu sa ma joc pe orice server wow burning crusade.Cand am instalat jocul nu mi sa downloadat automat nici un patch cum imi facea alta data.Si cand dau jos un patch de pe un site imi apare This update requires "WoW. exe" version 3.2.0.10314.You have an older version, 2.0.0.6080. Nu stiu ce sa fac dau 10 funde aluia care ma ajuta sa ma joc wow bc.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Contacteaza Blizzard pe email, sint prompti in raspunsuri. La o adica, nu platesti degeaba 12 EUR pe luna...