| Darius9090 a întrebat:

Recent am dezactivat update-urile si instalarile automate ale jocurilor de pe PS4. Problema este urmatoarea: Cand ies de pe joc si intru iar se updateaza jocul automat. Cum as putea sa opresc asta?

7 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Lasa-l nene ma sa se termine update-ul si dupa te joci

| Superior a răspuns (pentru alexboss2020):

Xd,se juca pana acum in loc sa se fi chinuit sa le opreasca XD

| alexboss2020 a răspuns (pentru Superior):

Adevarat,adica de ce sa nu lase update-ul sa se termine poate acel update imbunatateste grafica la joc si cateva buguri, update-urile te ajuta.

| Darius9090 explică (pentru alexboss2020):

Unele update-uri nu imi sunt folositoare... Oricum am rezolvat problema!

| alexboss2020 a răspuns (pentru Darius9090):

Bv! Oricum te fac la fifa am joc fifa de cand s-a lansat nu ai nici o sansa, dar trec ani si mi-am iesit din mana

| Darius9090 explică (pentru alexboss2020):

Și ce legătură are cu întrebarea mea?

| alexboss2020 a răspuns (pentru Darius9090):

Nici una, daca ti-ai rezolvat problema bv, oricum te fac la fifa cred