| Nickwmw a întrebat:

am un monitor Asus 24t1 achizitionat recent si am intalnit urmatoarea problema: daca stiti are mai multe moduri, printre care tv si pc, intru in modul tv si programez tv-ul sa caute automat programe, la sfarsit imi apare ca le-a salvat, iar dupa ce opresc tv-ul si il repornesc imi dispar efectiv toate programele memorate..ma poate ajuta cineva, va rog!

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Are probleme cu memoria microprocesorului. Încearcă şi căutarea manuală şi dacă reacţionează la fel trebuie dus la depanare.

| Nickwmw explică (pentru Arthur):

E nou prietene, ce probleme sa aiba?

| Arthur a răspuns (pentru Nickwmw):

Am văzut destule noi cu probleme.De ce crezi că există garanţia? Fă cum am zis : încearcă să memorezi manual unul sau două programe şi vezi ce se întâmplă.