| 69LikE a întrebat:

recent am instalant windows 7. Apoi mi-am downloadat microvolts si mi-a mers perfect, apoi peste 2 zile am instalat si cs si nu-mi mergea bine si am umblat la placa video si a mers cs.Problema e ca numai merge microvolts.Stiu de vsync off si toate alea.App am umblat si din greseala la Performance Information and Tools si am dat rate poate din aceasta cauza. FundaVOT celui mai rapid si corect raspuns!

2 răspunsuri:
| mkadita a răspuns:

Reinstaleaza din nou Microvolts si vezi daca merge daca nu soarta.

| 69LikE explică:

Am reinstalat de 100 de ori!