| cosmyn_8637 a întrebat:

Recent m-am apucat de Team Fortress 2 dar am o problema cand adaug un server pur si simplu nu pot sa ma conectez...dau click si ma da in meniu... va rog sa ma ajutati dau funda.

PS: Tin sa zic ca am bagat 5 servere si nici unul nu merge sad
PSS: Jocul l-am luat de pe un site cu cont prin invitatie iar uploaderul zicea ca are ultimele update-uti si ca merge perfect.

2 răspunsuri:
| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Esti un mare prost... Poti sa-l iei de pe Steam fara probleme...

| cosmyn_8637 explică (pentru InsartIuzarneimHiar):

Pai uite ca eu n-am steam si nu trebuie sa ma insulti eu abia acum 3 zile am auzit de jocu asta oricum multumesc.