| Balmos_Adrian_Alin_1979 a întrebat:

Recent mi-am cumparat un calculator de gaming cu urmatoarea specificatie : un Intel core i7-7700, o placa video GTX 1060, 8 gb ram si 1TB. Am descarcat si am instalat niste jocuri precum : Fortnite si cs. In Fortnite aveam 14 fps, iar in cs aveam 24. De ce am am asa putine? Sa precizez, calculatorul costa 5.000 de roni

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai instalat corect driverele? se pate ca pc-ul sa selecteze placa integrata cand deschizi jocul deoarece nu vede placa de la nVIDIA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o intrebare mai buna ca Manuel mai sus. Ai instalat macar driverele? Ai facut asa ceva? https://www.youtube.com/watch?v=LQ7lF-rrJrA