| Matei_Ionut_Marian_1991 a întrebat:

recent mi-am facut un windows 7 pe pc dar care din nu stiu ce motiv nu imi citea drivele de sunet presupun deoarece nu se auzea nimic dar totul parea in regula asa ca m-am intors la windows 10 dar problema nu s-a remediat si din nou totul pare in regule am si updatat drivele dezinstalat/instalat totul dar nimic nu merge..ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ar putea fi de la placa audio in sine. Dca driverele sunt in regula poate fi defecta. Cel mai ok e sa il duci la un service de incredere.

| Matei_Ionut_Marian_1991 explică (pentru Wr3nch):

Sper sa nu fie de la placa ca nu prea am bani de pus in pcu asta e destul de vechi si nu prea vad sa merite reparat/imbunatatit sad