| xCalin a întrebat:

Salut, TPU!
Recent mi-am reinstalat Windows-ul si am instalat driverul de sunet. Am vrut sa ascult o melodie si nu se auzea absolut nimic.
Boxele erau conectate, driverul instalat.
Imi puteti spune care este problema si daca ati mai intalnit vreodata asa ceva?happy
Multumesc anticipat! Cel mai bun raspuns primeste funda!happy

Răspuns Câştigător
| MaStErShOt a răspuns:

Verifica cu alte boxe/casti sa vezi daca asa se aude, daca nu se aude o o problema la placa de sunet, daca se aude e o problema la boxe si trebuie repaate/schimbate. daca e de la placa, gasesti pe cd-ul cu driverul o optinue de Repair a driverului, rulezi acea aplicatie, daca tot nu merge verifica sa fie bagata bine in placa de baza, sa nu fie vreun contact pierdut, daca nici asa inseamna ca trebuie schimbata. funda?

2 răspunsuri:
| hoLigan a răspuns:

Daca totul este in regula in selectari la sunet atunci numa o singura problema ar putea fi sa fi dus placa de sunet sau placa onboard depinde cum o ai. baftahappy

| Scarecrow a răspuns:

Click dreapta my computer/device manager asigurate ca este instalat drive`rul sau intra in volum control, poate e bifata optiunea :mute