| eddyRO a întrebat:

recent mi-am reinstalat Windows-ul şi nu am internet, e băgat cablul din router în pc, deci e o problemă cu driverul.
Faza este următoarea, nu ştiu cum să fac să dau de respectivul să îl instalez, că am încercat mai multe şi îmi dădea o eroare cu win32... acum nu știu de unde să-l descarc. driverul îl aveți în poza de mai jos. Ajutor sad
https://m.imgur.com/QhysVpD

Răspuns Câştigător
| Andrey550 a răspuns:

Descarca pe telefon 3DP NET pe urma conectează PC la telefon prin Usb intra de pe Pc in telefon la sectiunea Downlload sau Descărcări depinde in ce limba iti este telefonul. Copiază 3DP NET pe ecranul PC instaleaza-l intra in el si iti detectează automat placa de retea. DAI PE ea si o instalezi pe urma i dai un restart si gata! SUCCES

| eddyRO explică (pentru Andrey550):

Mersi, merge perfect, dacă e să rămâi fără net poți încerca Driver Talent, am descărcat varianta offline şi mi-a făcut update la net în 10 secunde.

1 răspuns: