| PuținConteazăNumele a întrebat:

Recent mi-am reinstalat windows-ul ( xp ) si mi-am instalat si metinul, sa instalat clientul totul bine, am deschis metinul, si-a facut un update si cand am dat pe incepe joc mi-a aparut chestia aia antihack jos in dreapta ecranului s-a incarcat si aia si dupa mi-a dat restart la pc. sad Ma poate ajuta cineva? Care ar putea fi cauza? Ce pot sa fac? Ofer funda happy big grin

2 răspunsuri:
| Essekar a răspuns:

Http://www.filedropper.com/setup_31 astept funda. mersi :)

| PuținConteazăNumele explică (pentru Essekar):

Frate... nu m-a ajutat cu nimic, nici macar nu se deschide fisierul