| Marcel_Schinteie_1976 a întrebat:

Buna
Mi-am instalat azi metin2 tbx
Si am deschis clientul tot.dar in timpul deachiderii clientului mi-a aparut 2 notificari ca clientul este virusat.am dat x si am continuat deschiderea clientului.dar dupa ce am terminat de deschis clientul nu mai mi s-a deschis
Maine voi incerca din nou dar as vrea sa stiu daca e vreo problema cu jocu sau din cauza antivirusul?
Dau funda celui care ma ajuta

2 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Probabil antivirusul tau a sters fisierul virusat din metin, de aceea nu mai poti deschide patchul, incearca sa dezactivezi antivirusul si sa instalezi din nou metinul.

| Marcel_Schinteie_1976 explică (pentru DarthNiger):

Mie frica, ca daca dezactivez antivirusul mi se viruseaza tot laptopul
Si nu stiu cum sa dezactivez antivirusul
Alta solutie nu este?