| Anonimmmul a întrebat:

Revin cu o problema am descarcat virtual pc am facut setarile am dat start si mi-a aparut asa One of the virtual hard disks could not be located.Please specify a new virtual hard disk.cn imi spune care e problema si cum o pot rezolva primeste funda

4 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Citește doar. Ce să-ți spunem? Îți spune chiar eroarea...
Unu din discurile virtuale nu poate fi locat. Vă rog specificați noul disk.
Adică nu ai pus bine directoriul... dar totuși să îți pot explica mai bine, pentru ce folosești Virtual PC?

| Anonimmmul explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Pentru metin2

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Anonimmmul):

Mda... vezi că trebuie să modifici niște date la metin2.vmc(sau ce fișier e vmc)... îl deschizi cu notepad-ul.
(Dacă nu se numesc metin2 redenumeștele așa, pe ambele.)

C:/Metin2/Metin2.vhd
./Metin2.vhd

Acolo scrii directoriul în care se află fișerele alea la tine în PC... la al doilea unde vezi relativ lași așa...

| Anonimmmul explică:

Sau dati-mi un site bun de unde pot sa il iau