| 3lFiTzU a întrebat:

Rog doar jucatori profesionisti de 4story sa-mi raspunda la aceasta intrebare! Intrebare : Joc 4story de 1 luna si nu am iteme prea bune si vad alti la lvl meu (20) cu niste armuri foarte colorate,acum intrebarea este ca sa faci bani ce trebuie sa faci, dati-mi solutii, ceva care trebuie vandut si este foarte cumparat sunt cam noob luatima usor va rog! MULTUMESCC!

F

U

N

D

A

1 răspuns:
| FlacK a răspuns:

Cei de 20 cu armuri colorate inseamna ca sunt peste + 17 si aceia au conturi mai mari si au facut unul mic pentru pvp. tie iti recomanda ca sa faci bani mai intai fa lvl 34. Apoi de acolo la monstri misiuni etc o sa faci foarte repede bani. dar iti recomand de la 34 sa mergi in a 2 a batalie si arahur ca faci foarte repede bani! sper ca te am ajutat.