| 3lFiTzU a întrebat:

Intrebarea mea este : joc 4story de o luna cam asa si vad de astia de level meu de 20 ca sunt foarte colorati la armuri,si sunt foarte buni,si eu nu prea am bani sa-mi iau armuri bune si arme, va rog ziceti-mi cum sa fac bani multi, care este cel mai cumparat obiect va rog spuneti-mi,(am un arcas de lvl 29)

3 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Stiam cate ceva despre 3Story. dar hmmm.
Cel mai bine e sa ii intrebi pe cei ce au, cauta pe cineva mai prietenos care e dornic sa e ajute, intreaba pe unul de lv mare, care are experienta in joc.
Asa eu nu prea am cu ce te ajuta, nu cunosc jocul scuzebig grin

| VreauMulteRaspunsuri a răspuns:

Ma eu am facut 42 in 2 saptamani un arcas foarte repede am crescut deoarece imi place arcasul la lv 41 am inceput sa ma duc in invi( a doua batalie) dar trebuie sa rezisti putin... oricum in 20 minute acolo faci cate 500 arg cad obiecte magice bati 20 minute umpli sacii si cand vinzi 500 arg pe tura faci repede bani. In vreo cateva ore am facut 5g. si nu am de cat bij am foarte bune dar imi lipsesc 2 inele iar armura este kraft +11 ( a esuat de 3 ori si odata cand sa o dau la 18crying( ) coif kraft +7. si cam asa... arba irep +16 scazuta. creste doc pana ce faci 40 si du-te invi. intreba-i pe aia din joc da nu stii exact pe unde sa te duci. Funda?

| 2Pac3Furious a răspuns:

Fa lvl 36 si apoi du-te la sigilii
Eu am 37 pe 4story si m-a scos zilnic cu cate 200 -250 arg Ș)

Funda? %