| albertoleos99 a întrebat:

In 4story ce sunt sigilile? adica am auzit multi jucatori spunand "du-te la sigilii ca sa faci bani" intrebarea este:Unde pot gasi sigili si la ce te ajuta?

Răspuns Câştigător
| GabiStory a răspuns:

Ba nu-i cum zici ziom scuze ca te contrazic dar sigiliile sunt niste misiuni pe care le iei de ori cate ori doresti, ele te ajuta sa te cresti mai repede deci asta sunt sigiliile ^^

3 răspunsuri:
| ziom1999i a răspuns:

Buna sigilile cad la monstri si daca le duci la mistic primesti 10 exp sau 10 arg trebuie sa alegi

| ziom1999i a răspuns (pentru GabiStory):

Depinde acum au aparut unele noi si daca ca primesti faci exact cum am scris eu

| GabiStory a răspuns (pentru ziom1999i):

Aha, n-am stiu mersi ca miai zis ^^

| GabiStory a răspuns (pentru ziom1999i):

Ba nu-i cum zici ziom scuze ca te contrazic dar sigiliile sunt niste misiuni pe care le iei de ori cate ori doresti, ele te ajuta sa te cresti mai repede deci asta sunt sigiliile ^^