| SkrillexForever a întrebat:

Sa imi iau Crysis3 sau FarCry3? De ce?
Funda

Răspuns Câştigător
| javiga a răspuns:

Eu iti sugerez sa iti iei Crysis 3 este foarte tare mai ales la grafica il intrece pe FarCry3, acum este decizia ta poti uramarii comparari pe youtube sa te convingi. Funda?

4 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Crysis 3.
Pentru e foarte fain jocul si grafica nemaipomenita.

| SkrillexForever explică:

Vad ca multi mi-ati spus Crysis3 insa pentru poveste pe cine ati alege? mai ales ca la sfarsitul lui FarCry3 tio tragi cu citra ee happy

| AdryanG a răspuns:

Si eu recomand Crysis 3, datorita graficii ridicate in comparatie cu FarCry3. Totul e mult mai bun la Crysis3 decat la FarCry3

| gigelion a răspuns:

Crysis3
de ce? joaca si vei vedea