| Fatalis a întrebat:

Sa va spun cum a inceput totul...Acum vreo 5 zile am inceput sa joc minecraft(o noua lume nu sa incep jocul), si treaba mergea ok imi facusem ferma de xp, mobi, legume, ciuperci, etc(am folosit optifine 1.7.2) Dar ieri am bagat huzuni sa caut diamante...bun a mers(nu vreau sa spuneti ca folosesc hack, e lumea mea fac ce vreau happy )insa apoi am oprit pc si putin mai tarziu l.am repornit sa joc iar dar nu se mai incarca harta( ramane doar building terain si download) si nu se incarca. Am incercat sa sterc minecraftul(din appdata) sa bag huzuni sa resetez optifine dar nu merge Va ROOOG AJUTOR SI SERIOZITATE P.S: NU VREAU SA PIERD MAPA ASTA AM MUNCIT MULT PT EA sad

1 răspuns:
| GTAgamer a răspuns:

Daca ai sters minecraft din appdata, ai pierdut harta.
Dar daca nu, intri in minecraft din appdata, deschizi folderul saves si iei mapa(dai copy-paste) pe desktop si stergi de tot minecraft si il bagi inapoi, si dai iar copy la folderul cu mapa, si il bagi in saves