| SpeedGonzales a întrebat:

si jucatori ai seriei Grand Theft Auto.
Am sa pun cateva jocuri din seria Grand Theft Auto si as vrea sa faceti un top 10 al acestora in functie de cum va plac aceste jocuri.

Grand Theft Auto
Grand Theft Auto 2
Grand Theft Auto 3
Grand Theft Auto Vice City
Grand Theft Auto San Andreas
Grand Theft Auto Advance
Grand Theft Auto Liberty City Stories
Grand Theft Auto 4
Grand Theft Auto 5.

Acum uitati top 10 al meu

10. Grand Theft Auto
9. Grand Theft Auto 2
8. Grand Theft Auto Vice City
7. Grand Theft Auto 3
6. Grand Theft Auto Liberty City Stories.
5. Grand Theft Auto 4
4. Grand Theft Auto
3. Grand Theft Auto Advance
2. Grand Theft Auto San Andreas
1. Grand Theft Auto 5.

Dau funda primului raspuns

Răspuns Câştigător
| 克里斯提 a răspuns:

10. Grand Theft Auto
9. Grand Theft Auto 2
8. Grand Theft Auto 3
7. Grand Theft Auto Vice City
6. Grand Theft Auto Libery City Stories
5. Grand Theft Auto Advance
4. Grand Theft Auto San Andreas
3. Grand Theft Auto 4
2. Grand Theft Auto 4 The Ballad of Gay Tony
1. Grand Theft Auto 5

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. GTA IV
2. GTA S.A.
3. GTA V ( pentru ca nu l-am jucat, tinand cont de release date ).

| SpeedGonzales explică (pentru anonim_4396):

Nici eu nu l-am jucat...insa din cate am vazut pare a fii un joc foarte frumos, iar pana acum jocul meu preferat este San Andreas, iar GTA V se petrece in San Andreas si este un fel de continuare a San Andreasului.Multi zic ca vom afla in GTA V ce s-a intamplat cu Cj (probabil Sweet a murit de batranete, iar CJ preia comanda gangului Grove Street) Claude Speed (probabil mort ) si Tommy (probabil mort ).Oricum.Frenklin face parte din Gangul Grove Street si am vazut ca omoara cativa sobolani de Ballas deci s-ar putea sa ne luptam cu Ballas si Vagos etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpeedGonzales):

Da, singura mea temere este ca astia de la R* anunte ca nu va fi pentru PC, ci doar console. Sper sa nu se intample asta, chiar as vrea sa joc un GTA ca acesta, un nou mod de gameplay ( 3 main characters ) lumea mult mai mare si diversificata, character customization ( tattoos, clothes, jeverly, care nu erau prezente in GTA IV decat hainele dar putine si proaste ), car customization. Va fi super daca ei il vor lansa pentru PC!

| MisterSTAG a răspuns:

1.Watch Dogs

| Helly1226 a răspuns:

5. GTA III
4. GTA Vice City
3. GTA IV
2. GTA San Andreas
1. GTA V