| Butnaru_Cozmin_1995 a întrebat:

spuneti-mi niste jocuri.
Configuratia mea este CPU:Intel pentium 2.1 ghz (2 cpu), 4 gb ram si placa video amd radeon hd 8750m 2 gb ddr3.
Funda care imi da cele mai multe.
Ps:am jucat saint row 3, 4 amazing spiderman 1, 2 sniper elite v2, 3 gta 4.

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Far cry 3, prototype 2, saints row 4, nfs the run, nfs rivals, hitman absolution, euro truck simulator 2, batman arkham origins, Battlefield 3 si 4, call of duty modern warfare 3, black ops 2, call of duty ghosts, borderlands 2, bioshock infinite, portal 2, Dirt 3, dirt showdown, sleeping dogs, max payne 3, mafia 2, dead rising 3, mirror's edge, skyrim, payday 2, assassin's creed 4

1 răspuns:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Du-te si tu si uitele la TotalBiscuit.Saitul asta e paralel cu jocurile bune.