| Snizzie a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri multiplayer survival/shotter *fara minecraft, cs, combat arms* care pot rula fara probleme pe un pc cu 3gb ram si procesor Intel duo core 2, 20 Ghz.

3 răspunsuri:
| AnNéVidoff a răspuns:

Uite ceva super:
Ghost Recon Online (este genial, merita)
si
Planet Side 2

Funda?

| Vladii a răspuns:

Prietene jocurile multiplayer din ziua de azi nu sunt optimizate pentru toata lumea.Plus ca procesorul este foarte slab.Mai bine incerci niste jocuri din browser sau clasicele world of tanks sau war thunder.

| Snizzie explică (pentru Vladii):

Daca taceai, filozof ramaneai.Stiu destule jocuri care imi merg pe laptop'ul meu fara nici'o problema dar m-am gandit sa incerc ceva nou. De ce te bagi in seama daca nu stii sa'mi raspunzi la intrebare? Te crezi interesant?