| William a întrebat:

spuneti-mi si mie cateva jocuri ca Halo, Hulk, Spiderman2, jocuri pentru PC si care sa nu aiba o grafica extraordinara, dar sa nu fie nici ca minecraft. Nu vreau Conan the dark axe, spiderman, halo combat evolved, hulk, cs 1.6, half life, quake, nascar, nfs, fifa,mk4, gta, hard truck ca le-am jucat. Si sa nu fie mmorpg-uri.

3 răspunsuri:
| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns:

Assasin's creed, prince of persia, cold fear, sniper elite v1, devil may cry 3, 4 (preferatele mele ), just cause 1, the suffering ( te poti transforma in monstru), call of duty 1, 2, 3 si modern warfare, crysis 1 sau warhead. Cam atat daca ma mai gandesc si iti mai zic

| inulica a răspuns:

Prince of persia, mound and blade,

| William explică (pentru inulica):

Altele te rog, si sa nu imi zici ca nu stii decat 2 jocuri ca nu te cred.